Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Середа, 12.12.2018, 21:53

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Кролівництво » Ветеринарія » Хвороби » Незрозумілі хвороби кролів . (Хвороби які на перший погляд здаються незрозумілими .)
Незрозумілі хвороби кролів .
UndinaДата: Четвер, 29.12.2016, 21:55 | Сообщение # 16
Вістун
Статус: Offline
Сказали, що з самого початку не їсть чи то погано їсть. Не знаю що там ще давали . А доставка проходила наступним чином: ми вивозили до базару машиною, а там забирала їхня родичка теж машиною. Про те чим ми годували навіть ніхто не цікавився .

Miykrolik

Alex85Дата: Четвер, 29.12.2016, 22:39 | Сообщение # 17
Козак
Undina, чим ви годували перед продажою?

Додано (29.12.2016, 22:37)
---------------------------------------------
Кролиця не їсти може при зміні корму.Коли з зерна,починають пхати що попало.А гній може бути при якійсь травмі.Ви ж не знаєте як перевозилась кролиця і як вона утримувалась.

Додано (29.12.2016, 22:39)
На майбутьнє маєте самі казати чим годували,і що переходити треба повільно,по трошки.

UndinaДата: Четвер, 29.12.2016, 22:39 | Сообщение # 18
Вістун
Ми даємо тільки сіно і висівку. Питання від чого око підпухше? Зимою ж немає міксоматозу

Miykrolik

Alex85Дата: Четвер, 29.12.2016, 22:45 | Сообщение # 19
Козак
Цитата Undina ()
Зимою ж немає міксоматозу
не згодний.Бувають випадки коли людина вакцинуючи сама заносить хворобу.Але ж не факт що то мікса

UndinaДата: Четвер, 29.12.2016, 22:59 | Сообщение # 20
Вістун
Згодна, моє упущення, що не сказала чим годувала, але ніхто ж не цікавився. Але при сьогоднішній розмові жінка на моє зауваження про неправильний ввід нових кормів відповіла:"Я ж не відро дала, своїм же даю.

Додано (29.12.2016, 22:59)
Вакцинувала ще в серпні

Miykrolik

Alex85Дата: Четвер, 29.12.2016, 23:06 | Сообщение # 21
Козак
Undina
Цитата Alex85 ()
гній може бути при якійсь травмі.Ви ж не знаєте як перевозилась кролиця і як вона утримувалась.

Додано (29.12.2016, 23:06)
Варіант?

UndinaДата: Четвер, 29.12.2016, 23:13 | Сообщение # 22
Вістун
Може це бути стафілококоз? Я тут прочитала, що інкубаційний період 2-5 днів.

Miykrolik

Alex85Дата: Четвер, 29.12.2016, 23:17 | Сообщение # 23
Козак
Undina, і звідки воно взялось?Якщо з машини в машину?

Додано (29.12.2016, 23:17)
Undina, з чого ви взяли що це взагалі хвороба?ви ж навіть не бачили

УниКролДата: Четвер, 29.12.2016, 23:27 | Сообщение # 24
Гетьман
Undina, Коли продаєте кроля, обов'язково акцентуйте увагу покупця на тому чим і як Ви годували, а ще краще давайте свого корму трохи (якщо це ПК наприклад), для того щоб людина могла плавно перевести кроля на нові корми.
 Хоча в тому що Ви цього не зробили нема ніякого криміналу і тим більше покупець немає ніякого морального права перекладати провину за те що "накосячив" з кормами на Вас.
 Ваш випадок - це дуже поширена ситуація серед покупців-початківців. Купляють кролика, немаючи поняття що і як з ним робити, а через тиждень-другий, після того як до кроля чіпляються усі найпоширеніші болячки, починають виставляти претензії продявцю. Ось тільки невеликий перелік претензій, які Ви почуєте, а може вже і чули :
- А ваш кролик худший на 300гр ніж ви казали  wacko 
- Ой, ви знаєте, а у вашого кроля соплі полізли на третій день як він приїхав до мене. То певно в вас РИНІТ в господарстві   sob 
-Блін.. ваш кріль зовсім неїсть нічого, він напевно що хворий!  fool 

bash  bash  bash  А ситуація тут дуже проста і вини продавця в ній за звичай нема. Кролик дуже полохлива тварина. При зміні обстановки, не кажучи вже про переїзд і зміну господарства ще й раціону, кріль переживає величезний стрес. Стрес-це сильне послаблення імунітету. А при послабленому імунітеті до кроля легко чіпляються усілякі болячки і перші з них це простуда, як наслідок насмарк як мінімум, ну і звичайно ж розлади шлунку, ентерити і т.п.

УниКролДата: Четвер, 29.12.2016, 23:31 | Сообщение # 25
Гетьман
П.С. А з оком, так це взагалі дурниця, я думаю, звичайне подразнення, зновуж таки завдяки послабленому імунітету запаленння коньюктиви ока. Такі речі легко лікуються простим промиванням, розчином фурациліну наприклад.

Хоча пояснити це все чайнику-покупцю звичайно ж важко  cool

UndinaДата: П`ятниця, 30.12.2016, 08:21 | Сообщение # 26
Вістун
Дякую,що підтвердили мої домисли, але для тітоньки-покупця я так і залишусь "обманьщицею", бо доказувати марно...

Miykrolik

pawketzaitsevДата: П`ятниця, 30.12.2016, 09:58 | Сообщение # 27
Кошовий
Undina,  там дійсно 
Цитата УниКрол ()
завдяки послабленому імунітету запаленння коньюктиви ока.
і згодний, що 
Цитата УниКрол ()
пояснити це все чайнику-покупцю звичайно ж важко
 Наступне, що напишу не вважайте за дурницю, а просто візьміть до уваги, а потім колись згадаєте мої слова.
Щоб уникнути у майбутньому можливих проблем треба інколи і покупців відсіювати... перед складанням усної угоди про продаж-купівлю запитайте покупця чим годує, чи робить вакцинацію, пропойки чи розуміє людина, що таке кролик взагалі та інше і потім давайте відповідь про те чи є  у вас щось на продаж.

УниКролДата: П`ятниця, 30.12.2016, 11:24 | Сообщение # 28
Гетьман
Цитата pawketzaitsev ()
Щоб уникнути у майбутньому можливих проблем треба інколи і покупців відсіювати
Золоті слова! Як то кажуть - краще з мудрим загубити, ніж з дурним знайти!  happy

VarifДата: П`ятниця, 06.01.2017, 19:35 | Сообщение # 29
Кошовий
щож по мому питанню на рахунок самки що пропала то там пк точно ні при чому бо малькі (їм тоді було біля 20 днів ) всі вижили но тому пк і нічого другого неїли хоч мені і радили дати вівсяних хлопїв ( я вирішив недавати щоб провірити то пк чи ні ) .

Хто хоче шукає можливість
А хто не хоче шукає причину

СтепанычДата: Неділя, 05.02.2017, 10:30 | Сообщение # 30
Вістун
Я тримаю кроликів в ямі. Нарікань особливих немає. Але... В багатьох кроликів, як малих, так і великих зявлюються залисини на шиї - під вухами, а вдеяких навіть на голові...?
Щоб це могло бути? Чи якась болячка? Чи може це результати бійок мвж собою? Адже їх в ямі немало!
Дякую за відповідь!

Прикріплені фото: 1225194.jpg(242.2 Kb)

Форум » Кролівництво » Ветеринарія » Хвороби » Незрозумілі хвороби кролів . (Хвороби які на перший погляд здаються незрозумілими .)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com