Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Вівторок, 23.10.2018, 01:12

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Методи утримання кролів » Планування робіт
Планування робіт
DenUAДата: Субота, 05.09.2015, 22:03 | Сообщение # 1
Кошовий
Статус: Offline
Взяв на озброєння даний метод:

Користуюсь вже 5 місяців, мені подобається - Рекомендую!

Новий варіант п. Макляк -

Приспособив "під себе" - файл EXEL (вів деякий час в електронному вигляді щоб перевірити зручність під свої роботи)

Фото, чим тепер користуюсь - https://goo.gl/photos/wYRnLdx8bQdQurNN7
Собівартість - до 100 грн... магніти, магнітний фото-папір (в канц товарах)

Крім цього - кожна тварина має свій "паспорт", що висить на клітці, і де записуються важливі моменти, що до нього...

Тримаю - 10 самок (8 - робочі, 2 ремонтні) Каліфорнія і НЗЧ, і 2 - самця.
Циклічність - 8 (самок) х 7 (тиждень) = 56 днів (напів-уплотнений режим)

Нема світлої або темної сторони! Все залежить від вашої позиції до джерела світла!

Сообщение отредактировал DenUA - Субота, 05.09.2015, 22:11

УниКролДата: Неділя, 06.09.2015, 11:51 | Сообщение # 2
Гетьман
А я якраз хотів, щоб ти мені нагадав де це відео шукати  wink

УниКролДата: Неділя, 06.09.2015, 13:01 | Сообщение # 3
Гетьман
Переглянув нарешті  відео, молодець Макляк! Другий варіант суперовий. Єдине питання, а якщо самка прохолостила? Пішла в злучку, а по факту прохолост. Тоді получається що клітка простоює ще місяць? Чи паралельно ще ремонт злучає (я так роблю зараз) ? Тоді якщо всі самки злучені, получаються лишні, які не вписуються в групу. А може я  щось недопоняв? В любому випадку система мені сподобалася і з понеділка їду в канцтовари  smile Буду перелаштовувати своє господарство на такий графік. Ато можна дійсно голову зломати, кожен день крутишся в крольчатнику і все одно щось забудеш.

УниКролДата: Вівторок, 08.09.2015, 21:01 | Сообщение # 4
Гетьман
Получите, распишитесь  tongue Починаю впроваджувати розробку Макляка в свому господарстві  smile Прийдеться місяць-другий  помордуватися, щоб розприділити самок по рівномірних групах, але ідея мені подобається. Будєм посмотрєть  smile

Прикріплені фото: 2058155.jpg(72.0 Kb)

DenUAДата: П`ятниця, 30.10.2015, 11:59 | Сообщение # 5
Кошовий
Цитата УниКрол ()
Єдине питання, а якщо самка прохолостила? Пішла в злучку, а по факту прохолост. Тоді получається що клітка простоює ще місяць? Чи паралельно ще ремонт злучає (я так роблю зараз) ?
якщо "по факту - прохолост, то так... клітка простоює.
Оскільки особисто в мене не "групи", а власне одна самка під номером, то я зробив собі додатковий стовпчик робіт - "перевірити сукрольність", щоб мінізувати простій.
(дивись мої фото).
Перевірку роблю через два тижні після злучки. В цей термін, самки не першокролки вже добре прощупуються, і є додаткові ознаки сукрольності (наприклад з неї вже сипеться пух). Якщо ще не впевнений - кидаю до самця, є такі що дуже люблять цю справу й ідуть в злучку, то просто записую в паспорт дату, і вже після прохолосту - беру цю дату до уваги, переносячи її значок у відповідну клітинку.
"Ремонтну самку" використовую якщо запланована не йде в злучку.
"Ремонтною" в мене може бути люба самка що вже відбула 56 денний термін. Із запланованих - двох, переважно таких є три-чотири... Бо фактично, за чотири місяці використання системи, ще не всі увійшли "в колію"... 

Відколи застосував цю систему то мав лиш один повний прохолост,,, першокролка зробила ложну сукрольність із усіма ознаками сукрольності, навіть гніздо зробила.

Стосовно - "писати маркером на дошці", можливий і найекономічніший спосіб, на початках "щоб спробувати" - цілком годиться.
Але мене замучило при перенесенні запису в іншу клітинку, старий запис треба стерти. В поспіху - або не те зітреш, або зачепиш сусідній запис... А ще гірше - забуваєш стерти. Два - три таких записи й починаєш блукати, бо ти покладаєшся на те що записав і не вже тримаєш це в голові, а ще й час минув...
Тож раджу використати магніти. Набагато зручніше! З одного місця взяв в інше поставив, ніякої плутанини.
А ще маркери (ті що стираються) в такому режимі (раз на тиждень) швидко висихають... Що місяця треба новий... Забув купити - нервуєшся... (((
Тому, магніти - форевер!!!

Я ще надрукував на магнітному фото-папері - місяці(12), дати(31), і заплановані роботи. І заламінував їх,,, бо з самого паперу швидко вицвітає й змивається прінтер.
А кольорові номера - на самоклеючому папері і теж заламінував...

І ще порада - не розміщуйте таблицю навпроти самців!!! Захляпують мочею,,, зарази... ))) Постійно мити доводиться... (((

Нема світлої або темної сторони! Все залежить від вашої позиції до джерела світла!

УниКролДата: П`ятниця, 30.10.2015, 20:55 | Сообщение # 6
Гетьман
DenUA,  А де взяти ті магнітики? У нас в канцтоварах від одного до 100 нема, а про магнітний папір взагалі не чули  wacko Підказуй де можна розжитися  smile

DenUAДата: Субота, 31.10.2015, 02:34 | Сообщение # 7
Кошовий
Та практично у всіх канцтоварах здибаю... Я навіть шукав де найдешевше виходило. Мені получилось що в "Бомбі" на Чорновола, на другому поверсі великий магазин канцтоварів... Оці більшенькі - зручніші, але й дорощі, а малі дешевенькі були... Набір малих 9шт. - 26грн чи щось таке...
А ще пару комплектів в "Ашані" прихопив...
На моїх фото подивись, в низу таблиці,,, як вони виглядають в оригіналі...  ^_^

ТИТАРЕНКО-МАЭСТРО: Звездочка, звездочка, я Маэстро. Утюги на месте. Замаскированы под копны и сараи. Под копны… Квадрат девятнадцать… Как поняли?
ЕРМАКОВ: Понял, понял, Маэстро… понял.
ТИТАРЕНКО-МАЭСТРО: Квадрат девятнадцать, как понял?
ЕРМАКОВ: Понял, понял!
ТИТАРЕНКО-МАЭСТРО: Привет соседям.

Ті оригінальні малюночки - ножем за пару секунд знімаються... Й маркером - що треба пишеться...

А магнітний папір, формат А4 - в "Епіцентрі" натрапив...
Самокллеючий - не памятаю де іменно, але в якихось канцтоварах,,, він завжди в мене на господарстві присутній. Корисна штука.
Особливо коли жінка поназакручує всякого на зиму, ну й в підвал позаносимо. А потім каже - принеси мені "смородинку бубками в свому соці"... А як її відрізнити, в підвалі, від смородини "не бубками" або від "перетертої з цукром"....???? А не те принесеш - все!!! Катастрофа! Світ сі валит!
От і стараюсь понашльопувати позначки поки ще в хаті... )))

А сам стенд з фарбованої бляхи, що й ти на кормушки береш... Є такі, що виворіт - білою грунтовкою покриті.

Сообщение отредактировал DenUA - Субота, 31.10.2015, 02:41

Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Методи утримання кролів » Планування робіт
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com