Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Неділя, 27.05.2018, 09:30

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Допоміжна механізація » Гранулятори кормів (Гранулятори, секрети виробництва гранульованих кормів.)
Гранулятори кормів
Ergon30Дата: П`ятниця, 19.12.2014, 19:43 | Сообщение # 31
Десятник
Статус: Offline
Цитата vovchik ()
але придбав гранулятор з рухомою матрицею
А який кращий в роботі з рухомою чи не рухомую матрицею прошу пояснення.

vovchikДата: П`ятниця, 19.12.2014, 21:15 | Сообщение # 32
Кошовий
Цитата Okrol ()
Скажіть будь ласка, яка кількість оборотів у вас на матриці?
Okrol, виробник заявив приблизно 230...

Не шукайте людей, які не брешуть - їх не буває. Шукайте тих, хто обманює, але не зраджує - з такими можна мати справу.

vovchikДата: П`ятниця, 19.12.2014, 21:18 | Сообщение # 33
Кошовий
Цитата Ergon30 ()
А який кращий в роботі з рухомою чи не рухомую матрицею прошу пояснення.
я не сильний фахівець у цьому питанні. пояснили, що з рухомою-простіший у виготовленні, а у нерухомій-можна більше суміші засипати у бункер, тоді, як у рухомій потрібно дозувати.
усі хвалять нерухому. але у мене гранула пішла , і я задоволений...

Не шукайте людей, які не брешуть - їх не буває. Шукайте тих, хто обманює, але не зраджує - з такими можна мати справу.

Vasya_SAДата: Субота, 20.12.2014, 06:53 | Сообщение # 34
Десятник
Цитата vovchik ()
тоді, як у рухомій потрібно дозувати.
Нічого не потрібно дозувати!В мене особисто засипай скільки хочеш,якщо матриця обкатана.

vovchikДата: Вівторок, 03.02.2015, 21:41 | Сообщение # 35
Кошовий
питання-закінчую роботу на гранику і починаю, пропускаючи 5 л макухи з олією 50 гр. чи можна, пропустивши макуху кілька раз, розігріти матрицю до потрібного робочого стану, і не використовувати для цього вологу суміш. якщо можна, то скільки разів пропустити...

VarifДата: Вівторок, 03.02.2015, 22:53 | Сообщение # 36
Кошовий
я взагалі нерозігріваю макухою а зразу кидаю суміш правда потрохи поки нерозігріється і закінчую на суміші запускається норм потім

Хто хоче шукає можливість
А хто не хоче шукає причину

vovchikДата: Вівторок, 03.02.2015, 23:35 | Сообщение # 37
Кошовий
а суміш не запікається і не забиває отвори...

VarifДата: Вівторок, 03.02.2015, 23:53 | Сообщение # 38
Кошовий
ні через тиждень запускаю потрохи кидаю суміш зразу іде в нагрузку п коли випхне те що було то іде норм а після розігріву ще краще 
матриця почала робити краще після проходу 500 кг приблизно

Хто хоче шукає можливість
А хто не хоче шукає причину

Vasya_SAДата: Середа, 04.02.2015, 06:19 | Сообщение # 39
Десятник
Цитата vovchik ()
а суміш не запікається і не забиває отвори...
Сип суміш спочатку потрошки,щоб було видно роліки,якщо збивається в муку і не йде добав трошкі вологи. Коли починає сипатись гранула засипай повністю.
  Якщо матриця притерлась то немає ніякого сенсу закінчувати роботу макухою.

vladkolДата: Середа, 04.02.2015, 21:19 | Сообщение # 40
Козак
Цитата vovchik ()
то скільки разів пропустити...
стартую і закінчую на макусі. Пропускаю енну кількість раз, попередньо змочивши водою, перед кожним стартом

НельсонДата: Четвер, 05.02.2015, 10:31 | Сообщение # 41
Сотник
vladkol, не обязательно замачивать макуху, которую в конце пускаешь, она и так маслянистая, и свою работу выполнит.

Цитата Vasya_SA ()
Якщо матриця притерлась то немає ніякого сенсу закінчувати роботу макухою.
Здесь я не согласен. Если гранулятор работает правильно, и делает плотную гранулу, то нужно на макухе заканчивать. Потому, что если смесь засыхает под плотным давлением, то ее и дрель  не легко берет. Сам пробовал пару раз.
Исключения могут составлять только грануляторы очень мощные, работающие от 380 вольт, особенно с неподвижной матрицей.
Достаточно 0,5 кг макухи, 2-3 раза пропустить, и можно спать спокойно smile

vladkolДата: Четвер, 05.02.2015, 17:07 | Сообщение # 42
Козак
Цитата Нельсон ()
Достаточно 0,5 кг макухи, 2-3 раза пропустить,
Достаточно 1 раз пропустить тільки щоб вийшла стара макуха з фільєри і можна засипать суміш у мене так
Цитата Нельсон ()
не обязательно замачивать макуху, которую в конце пускаешь, она и так маслянистая, и свою работу выполнит.

А ви попробуйте разів 20 пропустиь одну й ту саму макуху а потім на 21 раз змочить водою і пропустить побачите результат smile

Vasya_SAДата: Четвер, 05.02.2015, 21:39 | Сообщение # 43
Десятник
Нельсон, мова якраз іде про 380в ,якщо гранулятор нормально запускається і на суміші то який сенс сипати макуху.
Цитата vladkol ()
А ви попробуйте разів 20 пропустиь одну й ту саму макуху а потім на 21 раз змочить водою і пропустить побачите результат
не треба 20 раз вона після 5ти вже не має вологи.

УниКролДата: Вівторок, 10.03.2015, 21:55 | Сообщение # 44
Гетьман
Нарешті і в мене дійшли руки до гранулятора  smile Спочатку наївно надіявся що  буде працювати від 220В, купив спеціально двигун новий 4кВт/220В (по факту, можу твердо сказати, що там максимум 3кВт  cool ). Задумка була за рахунок двойної редукції виграти потужність, тому мотор 3000об. В результаті облом  cry Тоді взяв 7,5кВт/380в/2850об і напросився до сусіда на три фази  happy
 Результат перевищив всі очікування, гранула пішла з першого разу, після остивання тверда як камінь, блискуча. Мотор валить що дурний  happy , нагрузки зовсім не відчуває.

Прикріплені фото: 3841980.jpg(66.2 Kb) · 1194459.jpg(58.2 Kb) · 0132215.jpg(64.9 Kb) · 3194243.jpg(70.5 Kb) · 6614295.jpg(75.0 Kb)

УниКролДата: Вівторок, 10.03.2015, 21:58 | Сообщение # 45
Гетьман
Прикріплені фото: 6852488.jpg(48.5 Kb) · 1265725.jpg(68.7 Kb) · 0338183.jpg(80.8 Kb)

Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Допоміжна механізація » Гранулятори кормів (Гранулятори, секрети виробництва гранульованих кормів.)
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com