Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 15.11.2018, 14:16

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Допоміжна механізація » Гранулятори кормів (Гранулятори, секрети виробництва гранульованих кормів.)
Гранулятори кормів
Вася68Дата: Вівторок, 07.04.2015, 07:35 | Сообщение # 91
Сотник
Статус: Offline
УниКрол, я також люблю купляти такі різні речі і кажу, що заліза забагато не буває. Буває лежить рік, два, три а потім раз і те що треба. Колись... шнек я взяв з комбайна Нива разом з бункером. В бункері тримаю зерно, а шнек буде на змішувач. В тебе загальна довжина шнека десь 1,5м.,чи не за важкий буде такий шнек. З корпусу такої турбіни можна напевно робити подрібнювач зерна.

REX2010Дата: Вівторок, 07.04.2015, 07:54 | Сообщение # 92
Десятник
vovchik, Хто виробник гранулятора , якщо не секрет ?

УниКролДата: Вівторок, 07.04.2015, 09:09 | Сообщение # 93
Гетьман
Цитата Вася68 ()
З корпусу такої турбіни можна напевно робити подрібнювач зерна
100%? там сталюка 2,5мм, але я більший хочу зробити, щоб мінімум 500кг в годину давав  cool

Мішалку хочу робити з бочки 300л, думаю що шнек якраз підходяший по діаметру, а довжину можна вкоротити.

vladkolДата: Вівторок, 07.04.2015, 10:38 | Сообщение # 94
Козак
думаю самий кращий змішувач це лєнточний, а не шнековий змішує 98%  https://www.youtube.com/watch?v=97xvLeY5q48

vovchikДата: Вівторок, 07.04.2015, 10:44 | Сообщение # 95
Кошовий
REX2010, Леонід МАЗАХАКА з Чернігівської області...

Не шукайте людей, які не брешуть - їх не буває. Шукайте тих, хто обманює, але не зраджує - з такими можна мати справу.

УниКролДата: Вівторок, 07.04.2015, 13:14 | Сообщение # 96
Гетьман
Цитата vladkol ()
думаю самий кращий змішувач це лєнточний, а не шнековий змішує 98%
 Не згідний, зроблю, покажу  wink

Вася68Дата: Вівторок, 07.04.2015, 13:53 | Сообщение # 97
Сотник
На мою думку в такому змішувачі буде краще перемішувати ніш в лентосному.
www.youtube.com/watch?v=5Wp4QhFlTpw

УниКролДата: Вівторок, 07.04.2015, 14:00 | Сообщение # 98
Гетьман
Регулятор обертів двигуна, який буде використаний для плавного регулювання подачі суміші у гранулятор шнековим дозатором. smile

Прикріплені фото: 8389166.jpg(54.0 Kb)

УниКролДата: Вівторок, 07.04.2015, 14:04 | Сообщение # 99
Гетьман
Цитата Вася68 ()
На мою думку в такому змішувачі буде краще перемішувати ніш в лентосному.
100%, щось подібне і я хочу зробити, тільки труба там не потрібна на шнекові.

vladkolДата: Вівторок, 07.04.2015, 16:17 | Сообщение # 100
Козак
В мого товариша ось такий змішувач  http://kombimix.com.ua/  купив він собі для свиней, змішує саму зерносуміш коли я його просив змішати 50% травяної муки  і 50% подрібленої зерношуміші то вирішив що лєнточний змішувач кращий мішає бистріше, краще і по ємкості більше

АндрійДата: Вівторок, 07.04.2015, 22:24 | Сообщение # 101
Хорунжий
Цитата УниКрол ()
Купив тоді три такі, без моторів, заплатив 40грн за всі три

А в нас деруть в три шкури. На одному черметі 1до5 хочуть. Потрібно шукати не в місті, а за містом там чув що просять 1 до 2-х.

УниКролДата: Середа, 08.04.2015, 22:43 | Сообщение # 102
Гетьман
Цитата Андрій ()
А в нас деруть в три шкури
smile спекуляція, однако... Пострадянський термін набуває актуальності  у 21-му столітті  smile

УниКролДата: Неділя, 12.04.2015, 11:38 | Сообщение # 103
Гетьман
Пробний запуск системи охолодження гранули. В принципі, як на перший раз, то нормально  cool Одна проблема, на канал з решета поставив два вібратори, цього виявилося недостатньо. Продуктивність гранулятора досить велика (понад 200кг) і гранула накопичується в каналі. Прийшлося ставити канал під гостріним кутом, що збільшило швидкість проходження гранули, але відповідно зменшило час її обдуву. В результаті на виході температура десь 40 градусів. Буду думати що робити, щоб покращити  wink

саваДата: Середа, 15.04.2015, 12:11 | Сообщение # 104
Вістун
Цитата УниКрол ()
Пробний запуск з трав"яною мукою пройшов успішно smileСпочатку прижав роліки як для гранули без трави. Почав зволоженим, перейшов на суху суміш, гранула пішла рихла surprised
Зупинив, підтягнув трошки ролики і, о чудо, гранула пішла краща smile Після хвилин 5-10 прогріву, гранула пішла майже ідеальна. Після кілограм 15-ти, пішла взагалі ідеальна, тверда як камінь і блискуча.
Тут відразу виліз мінус граника з нерухомою матрицею у порівнянні з рухомою! З рухомою матрицею можна ролики піджати находу wink
Продуктивність поки що слабенька, працюють всього половина отворів. За 35хв, зробив 40кг корму. Маю надію що решта отворів притруться в найближчому майбутньому і продуктивність суттєво виросте

Доброго дня,  притерлась решта отворів в матриці?

УниКролДата: Середа, 15.04.2015, 22:30 | Сообщение # 105
Гетьман
Цитата сава ()
Доброго дня,  притерлась решта отворів в матриці?
 Майже всі. Крайні 2-3 ряди не працюють, але мені ніколи з ними бавитися, продуктивнісь ітак достатня поки що для мене  wink пізніше може ще побавлюся.

Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Допоміжна механізація » Гранулятори кормів (Гранулятори, секрети виробництва гранульованих кормів.)
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com