Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 15.11.2018, 14:35

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Способи утеплення та опалення крольчатників » Електричне опалення (Обігрів крольчатника за допомогою електроенергії.)
Електричне опалення
УниКролДата: Субота, 14.01.2017, 09:16 | Сообщение # 1
Гетьман
Статус: Offline
Нарешті дійшли руки до електричного опалення  cool  Заплановане було ще минулого року, але все не вистачало часу. Принцип простий - електричний котел, циркуляційний насос, радіатор, вентилятор. Вчора був пробний запуск, відразу виліз косяк, важко повністю систему розвоздушити. Треба радіатори ставити навиворіть (вверх ногами), щоб подача була знизу, а розвоздушка знизу. З понеділка планую довести до пуття, відчитаюся.

Прикріплені фото: 9853881.jpg(1.30 Mb) · 4898462.jpg(1.36 Mb) · 6850758.jpg(1.27 Mb)

VarifДата: Субота, 14.01.2017, 11:32 | Сообщение # 2
Кошовий
електрокотла сам варив ? регулятор температури води який там стоїть? докладніше можна про сам котел?бо система опалення для мене зрозуміла повністью а от котла ще сам неробив хоч можливо там щось і схоже як в мене в системі напування кролів зимою ( бочка 50 л з теном в середині і регулятором температури .

Хто хоче шукає можливість
А хто не хоче шукає причину

pawketzaitsevДата: Субота, 14.01.2017, 12:33 | Сообщение # 3
Кошовий
УниКролgood  
Цитата Varif ()
докладніше можна про
все ?

ГриняДата: Субота, 14.01.2017, 12:56 | Сообщение # 4
Осавул
Цитата УниКрол ()
важко повністю систему розвоздушити.
ставиш автоматичний клапан і буде щастя! 

Прикріплені фото: 9320327.jpg(17.6 Kb)

Говоря друзьям правду в глаза, мы уменьшаем их количество, но улучшаем качество

саша_вознесенскДата: Субота, 14.01.2017, 14:02 | Сообщение # 5
Вістун
Цитата УниКрол ()
Треба радіатори ставити навиворіть (вверх ногами), щоб подача була знизу
 Василь так теж не війде став так як на машинах стоять  , вхид з верху а обратка з низу ,а на цім опалені   треба врізати кран маевского в верху писля кута

УниКролДата: Субота, 14.01.2017, 14:59 | Сообщение # 6
Гетьман
Цитата Varif ()
електрокотла сам варив ? регулятор температури води який там стоїть? докладніше можна про сам котел?
Само собою що сам, я ж зварщик 80-го рівня  smile  В середині тен і терморегулятор.
Цитата pawketzaitsev ()
все ?
Про все буде докладно розказано, як доведу до ума і почне все працювати як хочеться. Бо чує моє серце, що прийдеться вносити зміни, можливо кардинальні.
 Тому і виклав "сирець", щоб оглянули, підказали косяки.
Цитата Гриня ()
ставиш автоматичний клапан і буде щастя!
 Клапан стоїть, правда поставив я його по молдавськи, перед насосом. Треба буде перенести наверх після котла.
Цитата саша_вознесенск ()
Василь так теж не війде став так як на машинах стоять  , вхид з верху а обратка з низу ,а на цім опалені   треба врізати кран маевского в верху писля кута
Думаю що вийде. Перевернути хочу тому, що в радіаторі (у даному випадку в нижній точці) є заглушка, через яку і планую розвоздушити редіатори. Хочу сказати, що і в даній компоновці все працює, принаймні працювало при першому запуску, коли заповняв водою. От тільки муторна то справа, заливати таку систему, заливав через кран над правим радіатором, а розвоздушка була в місці монтажу розширювального бачка. При заливці тосолом очевидно лівий радіатор повністю не залився через повітряню пробку  і як наслідок, перестав гріти.
 П.С. Спочатку думав ставити радіатори послідовно, врізаючи в одне кільце, небуло б проблем з циркуляцією, але прикинув, що до другого буде доходити набагато менше тепла, тому запаралелив.
 і Ще один цікавий нюанс! Купив два радіатори 2108 нові! Корпуса варив, приміряючи до одного, потім виявилося, що другий не поміщається! Виявляється, він 1,5см ДОВШИЙ!!!  wacko Ото точність у виробників !

ГриняДата: Субота, 14.01.2017, 17:40 | Сообщение # 7
Осавул
Цитата УниКрол ()
Клапан стоїть
Цитата УниКрол ()
перед насосом.
поміняй місцями, клапан зверху там де розширювач а розширювач постав туди де зараз стоїть клапан! Як заповнюєш систему? вручну чи з водогону?

УниКролДата: Субота, 14.01.2017, 17:45 | Сообщение # 8
Гетьман
Гриня, Поставлю коло розширювача. Заповнюю вручну тосолом. То має бути додаткова система (при сильних морозах, або коли лєнь дровами палити)  smile  тому постійно працювати небуде.

ГриняДата: Субота, 14.01.2017, 17:53 | Сообщение # 9
Осавул
Цитата УниКрол ()
Поставлю коло розширювача.
читати вмієш? 
Цитата Гриня ()
поміняй місцями, клапан зверху там де розширювач а розширювач постав туди де зараз стоїть клапан!
Зі Святом!!!  wine

pawketzaitsevДата: Субота, 14.01.2017, 17:55 | Сообщение # 10
Кошовий
УниКрол, яка зараз температура в крольчатнику? Як справи з вентиляцією при опаленні і скільки йде дров при вашій кубатурі (доречі яка вона саме є)? Чи не пробували пелєтами великими чи є різниця між дровами (дуб, акація)  і цими пелєтами по кпд?
 Хоча це не про електричне опалення, але всеж ....  wink

УниКролДата: Субота, 14.01.2017, 21:06 | Сообщение # 11
Гетьман
Цитата Гриня ()
читати вмієш? Цитата Гриня ()
поміняй місцями, клапан зверху там де розширювач а розширювач постав туди де зараз стоїть клапан!
Читати то я вмію, от тільки смислу ставити розширювач в найнижчій точці, та ще й перед насосом небачу  tongue 

Цитата pawketzaitsev ()
яка зараз температура в крольчатнику? Як справи з вентиляцією при опаленні і скільки йде дров при вашій кубатурі (доречі яка вона саме є)? Чи не пробували пелєтами великими чи є різниця між дровами (дуб, акація)  і цими пелєтами по кпд?
До -10 на вулиці, в крольчатнику плюсова температура, тому в таких випадках і не опалюю. З вентиляцією проблем нема, є самотьок (вікна-форточки), є примусова (вентилятори). За рахунок того, що крольчатник досить високий, близько 3м в коньку і кубатура 360м, в зимку примусової вентиляції не використовую взагалі.
 На рахунок того опалення що вже використовую п'яту зиму http://unikrol.com/forum/47-89-1 кпд солідний, при -25 на вулиці в середині +10 на половині тяги. Одної закладки вистачає на 12 годин, кладу поліна з дуба і ясеня. В перший ряд кладу вертикально неколені 15-25см в діаметрі і висотою 45-50см, згорають повністю.
 Проблема з тим котлом одна - його треба чистити і закладати два рази в сутки. А це означає прокоптитися недогарками і заготовляти дрова. Я не завжди маю час, а ще рідше бажання цим займатися  biggrin тому і вирішив, що краще я заплачу лишні 500 чи 1000 грн в місяць за світло, а ніж буду ковирятися в сажі кожної ночі перед сном. Крім того, дрова теж не задаром дістаються.

ГриняДата: Субота, 14.01.2017, 22:08 | Сообщение # 12
Осавул
Цитата УниКрол ()
Читати то я вмію, от тільки смислу ставити розширювач в найнижчій точці, та ще й перед насосом небачу
  постав і побачиш, за одно і нам скажеш! Зустрічне питання, де ти бачив щоб розширювальний бак врізали в трубу "подача" в замкнутій системі опалювання?  tongue

УниКролДата: Субота, 14.01.2017, 23:08 | Сообщение # 13
Гетьман
Цитата Гриня ()
де ти бачив щоб розширювальний бак врізали в трубу "подача" в замкнутій системі опалювання?
 Обовёязково треба у мому випадку. При нагрывы тосол розширяэться, якщо не поставити ресывер, то повириваэ патрубки.

ГриняДата: Неділя, 15.01.2017, 01:01 | Сообщение # 14
Осавул
Цитата УниКрол ()
При нагрывы тосол розширяэться, якщо не поставити ресывер, то повириваэ патрубки.
про це: приїдь на Привоз, купи гусака, і будеш йому мізки довбати, в нього шия дліна!
Цитата УниКрол ()
Обовёязково треба у мому випадку
в твоєму випадку має буди розширювач, але НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО він має бути врізаний в трубу "подача"!!!!

УниКролДата: Понеділок, 16.01.2017, 19:44 | Сообщение # 15
Гетьман
Коротше, така фігня малята, щось я зробив не так і модохаюся вже другий день. Думав що система завоздушується, поставив крани маєвського в обох верхніх точках, залив переніс на нижню трубу. І в результаті така байда - якщо котел на 60 градусів наставлений, то все працює, а чкщо ставлю на максимум, то таке враження що радіатори відключаються і теплоносій циркулює тільки по трубах (температура на радіаторах падає відразу).
 Напевно причина в положенні радіаторів, треба їх перекидати трубами вниз, або ставити горизонтально, як в авто.
 Що думаєте?

Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Способи утеплення та опалення крольчатників » Електричне опалення (Обігрів крольчатника за допомогою електроенергії.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com