Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Понеділок, 15.07.2019, 20:50

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кролівництво » Розведення кролів » Старт з нуля (Як зменшити кількість помилок)
Старт з нуля
skeefДата: Субота, 26.01.2019, 06:25 | Сообщение # 1
Десятник
Статус: Offline
Доброго здоров`я, кролиководи! smile
Довго я йшов до цього (десь роки два з половиною) і ось, нарешті, відчуваю що дозрів для старту. На всяк випадок ще раз перечитав гілки форуму вирішив створити тему для тупих питань новачків smile Та не бийте сильно smile
З приміщенням розібрався, з деяких питань мене проконсультував DenUA, за що йому велике дякую.
Приміщення окреме 9х2,4х2,1. Не опалювальне і не утеплене, другий поверх окрема будівля. Влітку планую утеплювати - зробити щось на кшталт термосу з вентиляцією.
Мета - на м'ясо. Почати для себе і спробувати вирости до продажів.
Зараз цікавить питання по стартовому поголів'ю, якщо слово поголів'я в цьому випадку може бути застосовано smile І вже зробити деякі попередні розрахунки
Я так собі думаю взяти для старту 6 самок і 2 самців 3-місячних. Вийде як би дві групи:  один самець на 3 самки. Це в ідеалі. Або з двох самців один точно буде "робочий" і інші самки будуть тоді його - там вже по ситуації.
Порода - думаю купити у Василя УніКрол якщо він не проти, звичайно smile
Ну або порадьте де купити, щоб стартанути з мінімальними втратами?

Виходить для старту мені треба виготовити 4 клітки : по одній для самців і дві для самок - по 3 в клітці.
З розрахунком щоб додати ще 4 клітки протягом 3 місяців щоб кожна самка мала свою клітку і в 6 місячному віці запустити їх в цикл: самка в тиждень + дві в ремонті.
Підкажіть, де я помиляюся?

І ще питання: як зручніше розташувати клітки

- по периметру в два яруси
- або в центрі теж в два яруси "спинами" одне до одної?

Заздалегідь дякую всім хто відгукнеться smile

Processor not found! Software emulation ...

Сообщение отредактировал skeef - Субота, 26.01.2019, 06:30

DenUAДата: Понеділок, 28.01.2019, 14:46 | Сообщение # 2
Кошовий
З чого, і якого плану клітки плануються?
А в загальному, все правильно намітив. 
Розташування кліток - тут ви вже батенька - сам вирішуйте, як вам до вподоби, і як там пасує... (приміщення треба бачити, по опису багато не зрозумієш). Врахуйте, що кролям там постійно сидіти, протяги (сквозняки) - не найкраще місце.

Головне - почніть! Далі воно само вас "напрвить"! wink

Нема світлої або темної сторони! Все залежить від вашої позиції до джерела світла!

skeefДата: Понеділок, 28.01.2019, 16:46 | Сообщение # 3
Десятник
Клетки будут с сетки полностью

Processor not found! Software emulation ...

DenUAДата: Понеділок, 28.01.2019, 17:38 | Сообщение # 4
Кошовий
Що-ж, чекаємо на фото-звіт... wink

Виготовлення клітки - на перший погляд не надто складне завдання. Але, на всі 100% можу вас запевнити, що нюансів - дуже багато. Те що подобається вам, не завжди до вподоби кроликам. І через дуже невеликий час, до вас прийде розуміння, що варто було зробити інакше...  Найбільша кількість "нюансів" враховано в клітках "промислового типу". Отже, чим більше візьмете з їх конструкції і облаштування - тим меньше захочете змінювати згодом.

Дозволю собі ще раз звернути вашу увагу на те, що казав раніше - Найбільше часу і зусиль, в цій справі, доводиться витрачати в пусту, на - вигрібання гною!!! Потратьте трохи більше часу, на обдумування та виготовлення таких засобів, що зможуть максимально зменшити ваші зусилля і час на це згодом.
Наприклад: було озвучено, що плануєте користуватись піддонами. То ж врахуйте їх недоліки на чужому досвіді. А це:
1. Випари аміаку від сечі і гною разом!!!  (це один з дуже важливих недоліків!)
2. Обмежений термін до переповнення. (пропуск 1 уборки грозить наслідками)
3. Габарити не дозволяють працювати з ними швидко. Затрата часу.
4. Обмежений термін експлуатації. (швидко приходять в негідність, моча дуже агресивна - спалює все крім нержавійки й пластику).
5. Невеликі недоліки в їх конструкціїї будуть призводити до протікання і відповідно до погіршення санітарного стану крольчатника.
6. При роботі з ними якась частина відходів все-одно буде проливатись/просипатись. А це теж - сан. стан, та лишній час!

Удачі!

Нема світлої або темної сторони! Все залежить від вашої позиції до джерела світла!

AntonKushДата: П`ятниця, 05.07.2019, 13:57 | Сообщение # 5
Вістун
Всем здравствуйте. Хотел создать новую тему, но форум не размешает smile
Хочу купить несколько кроликов. Это будет моя первая покупка.
Если можно задам много вопросов, сначала такие.. заранее благодарен за ответы:
- какого возраста лучше покупать, самый оптимальный так сказать
- на что обращать внимание при покупке, можно как-то увидеть болезнь или другие НЕ явные недостатки, которые обычный человек на первый взгляд не увидит

Спасибо еще раз.. smile

УниКролДата: Субота, 06.07.2019, 14:16 | Сообщение # 6
Гетьман
AntonKush, В першу чергу, Вам треба визначитися для чого розводите кролів. Якщо на м'ясо, тоді середні породи - Термондська, ПС, Каліфорнфя.
 Якщо досвіду нема, то краще брути від 3-х місяців.
 В три місяці кролик вже має бути достатньо сформований, вага не менше 2,8 кг. Без соплів, без хрипів. Шерсть гладка, блискуча, без залисин на холці.

AntonKushДата: Вівторок, 09.07.2019, 16:02 | Сообщение # 7
Вістун
Цитата УниКрол ()
В першу чергу, Вам треба визначитися для чого розводите кролів. Якщо на м'ясо

Да, а для каких еще целей (разве что для развода и продажи молодняка?)
Какой в среднем вес кролика, который достиг возраста убоя?
Спасибо.

ГриняДата: Вівторок, 09.07.2019, 20:58 | Сообщение # 8
Осавул
Цитата AntonKush ()
Какой в среднем вес кролика, который достиг возраста убоя?Спасибо.

для забоя кролик должен иметь не менее 3+-кг. живого веса

Говоря друзьям правду в глаза, мы уменьшаем их количество, но улучшаем качество

AntonKushДата: Неділя, Вчора, 23:22 | Сообщение # 9
Вістун
Цитата Гриня ()
для забоя кролик должен иметь не менее 3+-кг. живого веса

Уточню, если например кролик 3/3,5кг, то после забоя, тушка которая идет на продажу будет 2кг или более, или меньше 2кг?

Форум » Кролівництво » Розведення кролів » Старт з нуля (Як зменшити кількість помилок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014 - 2019
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com