Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Середа, 19.06.2019, 04:41

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кролівництво » Розведення кролів » Старт з нуля (Як зменшити кількість помилок)
Старт з нуля
skeefДата: Субота, 26.01.2019, 06:25 | Сообщение # 1
Десятник
Статус: Offline
Доброго здоров`я, кролиководи! smile
Довго я йшов до цього (десь роки два з половиною) і ось, нарешті, відчуваю що дозрів для старту. На всяк випадок ще раз перечитав гілки форуму вирішив створити тему для тупих питань новачків smile Та не бийте сильно smile
З приміщенням розібрався, з деяких питань мене проконсультував DenUA, за що йому велике дякую.
Приміщення окреме 9х2,4х2,1. Не опалювальне і не утеплене, другий поверх окрема будівля. Влітку планую утеплювати - зробити щось на кшталт термосу з вентиляцією.
Мета - на м'ясо. Почати для себе і спробувати вирости до продажів.
Зараз цікавить питання по стартовому поголів'ю, якщо слово поголів'я в цьому випадку може бути застосовано smile І вже зробити деякі попередні розрахунки
Я так собі думаю взяти для старту 6 самок і 2 самців 3-місячних. Вийде як би дві групи:  один самець на 3 самки. Це в ідеалі. Або з двох самців один точно буде "робочий" і інші самки будуть тоді його - там вже по ситуації.
Порода - думаю купити у Василя УніКрол якщо він не проти, звичайно smile
Ну або порадьте де купити, щоб стартанути з мінімальними втратами?

Виходить для старту мені треба виготовити 4 клітки : по одній для самців і дві для самок - по 3 в клітці.
З розрахунком щоб додати ще 4 клітки протягом 3 місяців щоб кожна самка мала свою клітку і в 6 місячному віці запустити їх в цикл: самка в тиждень + дві в ремонті.
Підкажіть, де я помиляюся?

І ще питання: як зручніше розташувати клітки

- по периметру в два яруси
- або в центрі теж в два яруси "спинами" одне до одної?

Заздалегідь дякую всім хто відгукнеться smile

Processor not found! Software emulation ...

Сообщение отредактировал skeef - Субота, 26.01.2019, 06:30

DenUAДата: Понеділок, 28.01.2019, 14:46 | Сообщение # 2
Кошовий
З чого, і якого плану клітки плануються?
А в загальному, все правильно намітив. 
Розташування кліток - тут ви вже батенька - сам вирішуйте, як вам до вподоби, і як там пасує... (приміщення треба бачити, по опису багато не зрозумієш). Врахуйте, що кролям там постійно сидіти, протяги (сквозняки) - не найкраще місце.

Головне - почніть! Далі воно само вас "напрвить"! wink

Нема світлої або темної сторони! Все залежить від вашої позиції до джерела світла!

skeefДата: Понеділок, 28.01.2019, 16:46 | Сообщение # 3
Десятник
Клетки будут с сетки полностью

Processor not found! Software emulation ...

DenUAДата: Понеділок, 28.01.2019, 17:38 | Сообщение # 4
Кошовий
Що-ж, чекаємо на фото-звіт... wink

Виготовлення клітки - на перший погляд не надто складне завдання. Але, на всі 100% можу вас запевнити, що нюансів - дуже багато. Те що подобається вам, не завжди до вподоби кроликам. І через дуже невеликий час, до вас прийде розуміння, що варто було зробити інакше...  Найбільша кількість "нюансів" враховано в клітках "промислового типу". Отже, чим більше візьмете з їх конструкції і облаштування - тим меньше захочете змінювати згодом.

Дозволю собі ще раз звернути вашу увагу на те, що казав раніше - Найбільше часу і зусиль, в цій справі, доводиться витрачати в пусту, на - вигрібання гною!!! Потратьте трохи більше часу, на обдумування та виготовлення таких засобів, що зможуть максимально зменшити ваші зусилля і час на це згодом.
Наприклад: було озвучено, що плануєте користуватись піддонами. То ж врахуйте їх недоліки на чужому досвіді. А це:
1. Випари аміаку від сечі і гною разом!!!  (це один з дуже важливих недоліків!)
2. Обмежений термін до переповнення. (пропуск 1 уборки грозить наслідками)
3. Габарити не дозволяють працювати з ними швидко. Затрата часу.
4. Обмежений термін експлуатації. (швидко приходять в негідність, моча дуже агресивна - спалює все крім нержавійки й пластику).
5. Невеликі недоліки в їх конструкціїї будуть призводити до протікання і відповідно до погіршення санітарного стану крольчатника.
6. При роботі з ними якась частина відходів все-одно буде проливатись/просипатись. А це теж - сан. стан, та лишній час!

Удачі!

Нема світлої або темної сторони! Все залежить від вашої позиції до джерела світла!

Форум » Кролівництво » Розведення кролів » Старт з нуля (Як зменшити кількість помилок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014 - 2019
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com